Wiosenny turniej w naszej szkole do v Kat. szachowej

liceum podstawowa

Możliwość komentowania Wiosenny turniej w naszej szkole do v Kat. szachowej została wyłączona 24 kwietnia 2022 /

23 kwietnia w naszej szkole odbył się turniej szachowy dla zawodników bez kategorii oraz dla zawodników z V kategorią szachową. Turniej sędziował  pan Robert Krasiewicz – sędzia arbiter FIDE. Głównym organizatorem był pan Stephane Guerin. W przygotowaniu sali wzięli udział uczniowie oraz niezawodny pan Michał, który zajął się również fotorelacją turnieju. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Marki. Do zmagań przystąpiło 38 zawodników w różnym wieku. Przed rozpoczęciem 1 rundy ks. Wojciech Kapusta udzielił zawodnikom błogosławieństwa. Zwycięzcą turnieju okazał się uczeń naszego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Bruno Liszcz. Drugie miejsce zdobył Julian Fajks. Na miejscu trzecim zakończył zmagania Mikołaj Mill (również nasze KLO). Wysokie czwarte miejsce zajął Mikołaj Szołdrowski (kl. V KSP). Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Pola Grudzińska. Nagrody wręczał pan Marek Brzezicki. Niektórzy uczniowie naszej szkoły uzyskali kategorie szachowe: