Wolontariat – List do Świętego Mikołaja – podziękowania

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: podstawowa
wiadomość szkoły: wiadomości

Przekazuję treść listu od organizatorów akcji List do Świętego Mikołaja:

Drogie Mikołajki, Drodzy Mikołajowie!


W ten szczególny dzień – Wigilię Bożego Narodzenia – wszystkie prezenty dla dzieci z rodzin zastępczych i z domów dla dzieci znajdują się już pod choinką. Śmiało więc możemy przyznać, że tegoroczne zadanie zostało wykonane! 

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w akcji i mamy nadzieję, że dobro, którym chcecie dzielić się z innymi, przyniesie obfite owoce w Waszym życiu osobistym.

Elfy doniosły nam, że część dzieci z domów dla dzieci zdążyło otworzyć już prezenty: „Proszę przekazać serdeczne podziękowania wszystkim Mikołajom za obdarowanie moich dzieciaków świątecznymi prezentami. Nie ma ceny radość i uśmiech dzieci, które gościły na ich buziach w dzień naszej wspólnej Wigilii.” 

My zaś składamy Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne:

„List do Świętego Mikołaja”
Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT Towarzystwo Nasz Dom

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content