Wyjazd integracyjny klasy czwartej

Możliwość komentowania Wyjazd integracyjny klasy czwartej została wyłączona 11 października 2021 /

„Dlaczego Miś Uszatek przed snem się nie modlił?” To jedno z pytań, które padło na wycieczce integracyjnej klasy 4, zwiedzając Łódź szlakiem bajki.
W dniach 4-5 października 2021 roku, uczniowie klasy 4 szkoły podstawowej wyjechali na integrację do Łodzi. W poniedziałek z samego rana zwiedzali przepiękne „Zoo Safari” w Borysewie koło Łodzi. Po obiedzie ruszyli z dużą euforią do Aquaparku Fala w Łodzi, gdzie mogli zjeżdżać na różnych, kolorowych zjeżdżalniach, pływać na sztucznej fali, wygrzewać się w jacuzzi. Drugiego dnia, uczniowie zwiedzali Łódź szlakiem bajki, zbierając pieczątki w miejscach gdzie można spotkać figurki postaci z bajek np. miś Uszatek, miś Coralgol, kot Filemon i Bonifacy, wróbelek Ćwirek itp. Ostatnim celem grupy były warsztaty w planetarium i zwiedzanie ekspozycji.