Wyniki I tury wyborów dziekana KLO

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum

W piątek 22 września miała miejsce pierwsza tura wyborów dziekana KLO. W wyścigu o ten urząd wzięła udział trójka kandydatów: Bartłomiej Palonka (klasa 3), Michał Rudnik (klasa 1) oraz ubiegająca się o reelekcję – Aleksandra Skarzyńska (klasa 3). W wyborach wzięło udział 81% uprawnionych do głosowania. Wszystkie oddane głosy były ważne. Okazało się jednak, że pierwsza tura nie rozstrzygnęła tego, kto obejmie ster Senatu Katolickiego Liceum. Wyniki I tury wyglądają następująco:

Michał Rudnik 50%

Aleksandra Skarzyńska 32%

Bartłomiej Palonka 18%

Zatem do drugiej tury przechodzi dwoje kandydatów: Michał Rudnik oraz Aleksandra Skarzyńska. Odbędzie się ona we wtorek 26 września.

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content