Zebranie z Rodzicami i możliwość adwentowej jałmużny

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: podstawowa
7 grudnia, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem, odbędzie się zebranie z Rodzicami. Wcześniej (godz. 18.15) spotkanie ogólne na auli KLO.
Tego też dnia proponujemy Państwu włączenie się w adwentową jałmużnę. Proponujemy akcję „Termos dla bezdomnego” – akcję wymyślił brat Michał. Będziemy zbierać termosy dla bezdomnych. Taki termos należy kupić i przynieść w czwartek (rzecz jasna jest to zupełnie dobrowolne). Termosy zostaną przekazane bezdomnym. Bardzo się im przydadzą w zimowe dni. Koszt zakupu litrowego termosu (a takie są najbardziej przydatne) wynosi około 70 zł.
Tego też dnia wolontariat będzie prowadził kiermasz ciast (opiekun akcji pani Daria). Dochód zostanie przeznaczony na zakup ciepłych skarpet i ciepłej bielizny dla osób bezdomnych.
W Adwencie w każdą środę o godzinie 7.00 Msza święta roratna dla chętnych.

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content