Życzenia z okazji Pierwszego Nowego Roku Szkolnego 2015/16 w KLO

wrzucone: wiadomość szkoły: wiadomości

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,
rozpoczynamy pierwszy rok szkolny w Katolickim Liceum. Obok reaktywowanego w 2010 r. Katolickiego Gimnazjum, powstaje nowa szkoła.  W przygotowanych salach lekcyjnych, odnowionym budynku obok pięknego boiska sportowego naukę rozpocznie pierwsza grupa uczniów. To wszystko ma służyć naszym uczniom i ich rozwojowi. Wierzymy, że dzięki zaufaniu do naszego Pana Jezusa Chrystusa sprostamy nowym zadaniom, tworząc kolejną katolicką szkołę.
Wszystkim życzę owocnego i błogosławionego nowego roku, prosząc Zbawiciela o błogosławieństwo.

Ks. Marcin A. Różański, dyrektor

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content