Podstawowa

Nasi uczniowie na Mareckim Jarmarku

jarmarkmarki-26

Nasi uczniowie na Mareckim Jarmarku

W miniony weekend odbył się Marecki Jarmark Świąteczny, w którym swoją obecność zaznaczyła również nasza szkoła. W niedzielę na scenie wystąpili nasi uczniowie: Maria Błażejowska, Joanna Lewandowska, Ewa Zych, Klara Pachulska oraz Olgierd Kasperski. Młodzież do występu przygotowywała się pod okiem pani dr Anny Przybysz, której serdecznie dziękujemy za opiekę artystyczną. Ich występy spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności.

Podczas jarmarku mieliśmy także własne szkolne stoisko, na którym sprzedawaliśmy ozdoby i stroiki świąteczne przygotowane przez naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w ten wyjątkowy czas.

Na zakończenie serdecznie dziękujemy władzom Miasto Marki za możliwość wzięcia udziału w tym pięknym, świątecznym wydarzeniu.

Przejdź do treści