Dyrektor ks. Grzegorz Sprysak CSMA
Wicedyrektor Marek Brzezicki
Prefekt ks. Kazimierz Szydło CSMA
Psycholog Daria Stylińska
Pedagog szkolny Teresa Laskowska
Nauczyciele uczący w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym:
- Araszkiewicz Bolesław – matematyka
- Barzyc Łukasz – j. angielski
- Bin Dorota – j. angielski
- Brzezicki Marek – wicedyrektor, matematyka
- Brzezicka Milena – j. angielski
- Donat-Kopiczyńska Barbara – religia, j. francuski
- Ficowicz Katarzyna – geografia
- Guerin Stephane – j. francuski
- Kalisztan Łukasz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
- Kryszczyńska Małgorzata – j. polski
- Kurek Michał – fizyka
- Łoś Marta – biologia, przyroda
- Mierzejewski Paweł – informatyka
- Musiał Justyna – j. włoski
- Ołdak Eliza – j. angielski, j. francuski
- Ołownia-Sarna Agata – chemia
- Pastuszak Małgorzata – j. polski
- Rostek-Sobańska Hanna – j. polski, filozofia
- Sprysak Grzegorz – dyrektor, religia
- Szymborski Adam – wychowanie fizyczne
- Tyburski Marek – historia, wiedza o społeczeństwie
- Witosławska-Dyniewicz Irena – podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce
- Zawadzka Anna j. łaciński, mitologia, kultura antyczna
Nauczyciele uczący w Katolickiej Szkole Podstawowej:
- Biernacka Anna – edukacja wczesnoszkolna, plastyka
- Bin Dorota – j. angielski
- Brzezicki Marek – matematyka, wicedyrektor
- Domańska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
- Donat-Kopiczyńska Barbara – religia, j. francuski
- Eldring Agata – zajęcia świetlicowe, religia
- Gajkowska-Przybysz Magdalena – muzyka, technika, zajęcia świetlicowe
- Guérin Joanna – edukacja wczesnoszkolna
- Guérin Stephane – j. francuski, szachy
- Kalisztan Łukasz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
- Kryszczyńska Małgorzata – j. polski
- Kurek Michał – fizyka
- Laskowska Teresa – wychowanie do życia w rodzinie
- Łoś Marta – biologia, przyroda
- Mazurek Anita – zajęcia świetlicowe
- Mierzejewski Paweł – informatyka
- Musiał Justyna j. włoski
- Ołdak Eliza – j. angielski, j. francuski
- Ołownia-Sarna Agata – chemia
- Pastuszak Małgorzata – j. polski
- Staniak Monika (Renata) – j. angielski, zajęcia świetlicowe
- Suchecka Edyta – matematyka
- Szymborski Adam – wychowanie fizyczne
- Tyburski Marek – historia, wiedza o społeczeństwie
- Witosławska-Dyniewicz Irena – technika
- Żołądek Aneta – geografia
Pracownicy administracyjni:
Sekretarz szkoły: Ewa Sowińska
Konserwator: Artur Sowiński
Kuchnia:
Teresa Pazio
Aneta Kowalska