Kadra michalickich szkół

Dyrektor ks. Grzegorz Sprysak CSMA

Wicedyrektor Marek Brzezicki

Prefekt ks. Kazimierz Szydło CSMA

Psycholog  Daria Stylińska

Pedagog szkolny Teresa Laskowska

Nauczyciele uczący w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym:

  1. Araszkiewicz Bolesław – matematyka
  2. Barzyc Łukasz – j. angielski
  3. Bin Dorota – j. angielski
  4. Brzezicki Marek – wicedyrektor, matematyka
  5. Brzezicka Milena – j. angielski
  6. Donat-Kopiczyńska Barbara – religia, j. francuski
  7. Ficowicz Katarzyna – geografia
  8. Guerin Stephane – j. francuski
  9. Kalisztan Łukasz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa – prefekt, religia
  10. Kryszczyńska Małgorzata – j. polski
  11. Kurek Michał – fizyka
  12. Łoś Marta – biologia, przyroda
  13. Mierzejewski Paweł – informatyka
  14. Musiał Justyna – j. włoski
  15. Ołdak Eliza – j. angielski, j. francuski
  16. Ołownia-Sarna Agata – chemia
  17. Pastuszak Małgorzata – j. polski
  18. Rostek-Sobańska Hanna – j. polski, filozofia
  19. Sprysak Grzegorz – dyrektor, religia
  20. Szymborski Adam – wychowanie fizyczne
  21. Tyburski Marek – historia, wiedza o społeczeństwie
  22. Witosławska-Dyniewicz Irena – podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce
  23. Zawadzka Anna j. łaciński, historia i społeczeństwo

Nauczyciele uczący w Katolickiej Szkole Podstawowej:

  1. Biernacka Anna – edukacja wczesnoszkolna, plastyka
  2. Bin Dorota – j. angielski
  3. Brzezicki Marek – matematyka, wicedyrektor
  4. Domańska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  5. Donat-Kopiczyńska Barbara – religia, j. francuski
  6. Eldring Agata – zajęcia świetlicowe
  7. Gajkowska-Przybysz Magdalena – muzyka, technika, zajęcia świetlicowe
  8. Guérin Joanna – edukacja wczesnoszkolna
  9. Guérin Stephane – j. francuski, szachy
  10. Kalisztan Łukasz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  11. Kapusta Wojciech – prefekt, religia
  12. Kryszczyńska Małgorzata – j. polski
  13. Kurek Michał – fizyka
  14. Laskowska Teresa – wychowanie do życia w rodzinie
  15. Łoś Marta – biologia, przyroda
  16. Mazurek Anita – zajęcia świetlicowe
  17. Mierzejewski Paweł – informatyka
  18. Musiał Justyna j. włoski
  19. Ołdak Eliza – j. angielski, j. francuski
  20. Ołownia-Sarna Agata – chemia
  21. Pastuszak Małgorzata – j. polski
  22. Staniak Monika (Renata) – j. angielski, zajęcia świetlicowe
  23. Suchecka Edyta – matematyka
  24. Szymborski Adam – wychowanie fizyczne
  25. Tyburski Marek – historia, wiedza o społeczeństwie
  26. Witosławska-Dyniewicz Irena – technika
  27. Żołądek Aneta – geografia

Pracownicy administracyjni:

Sekretarz szkoły: Ewa Sowińska

Konserwator: Artur Sowiński

Konserwator: Michał Bin

Kuchnia:

Teresa Pazio

Aneta Kowalska

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content