Dziś, 7 listopada zatrzymaliśmy się na chwilę, by wspólnie uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z okazji 11 listopada odbyła się akademia, którą w całości przygotowali uczniowie.
Były pieśni, krótkie scenki, poruszające teksty i symbole przypominające, jak ważna jest wolność i jak wiele zawdzięczamy tym, którzy o nią walczyli. Całość stworzyła piękną, podniosłą atmosferę — prostą, a jednocześnie pełną emocji.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie tego wydarzenia i za to, że jako szkolna wspólnota potrafimy razem przeżywać ważne momenty naszej historii.