Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę Dziś 5 grudnia w szkole znów poczuliśmy magię świąt, bo odwiedził nas św. Mikołaj i o nikim nie zapomniał. Było dużo radości, uśmiechów i miłych niespodzianek. Aryna Zhadzeika wyróżniona stypendium Nasi uczniowie na Mareckim Jarmarku