Kadra michalickich szkół

Dyrektor ks. Grzegorz Sprysak CSMA

Wicedyrektor Marek Brzezicki

Prefekt ks. Wojciech Kapusta CSMA

Psycholog  Daria Pietrzak

Pedagog szkolny Teresa Laskowska

Nauczyciele uczący w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym:

  1. Araszkiewicz Bolesław matematyka
  2. Barzyc Łukasz j. angielski
  3. Brzezicki Marek wicedyrektor, matematyka
  4. Ficowicz Katarzyna geografia
  5. Guerin Stephane j. francuski
  6. Jędrzejczak Marcin j. polski, wiedza o kulturze
  7. Kalisztan Łukasz wychowanie fizyczne
  8. Kapusta Wojciech prefekt, religia
  9. Kryszczyńska Małgorzata j. polski
  10. Kurek Michał fizyka
  11. Łoś Marta biologia
  12. Łucjan Jolanta biologia
  13. Mierzejewski Paweł informatyka
  14. Musiał Justyna j. włoski
  15. Ołdak Eliza j. angielski, j. włoski
  16. Ołownia-Sarna Agata chemia
  17. Roguska Dorota j. angielski
  18. Rostek-Sobańska Hanna j. polski, filozofia
  19. Sprysak Grzegorz dyrektor, religia
  20. Stylińska Daria psycholog
  21. Tyburski Marek historia
  22. Witosławska-Dyniewicz Irena podstawy przedsiębiorczości
  23. Zawadzka Anna j. łaciński
  24. Zawiślak Aleksandra wychowanie fizyczne

Nauczyciele uczący w Katolickiej Szkole Podstawowej:

Nauczanie początkowe: 

  1. Świetlica szkolna: Monika Staniak
  2. Świetlica szkolna: Anita Mazurek
  3. Świetlica szkolna: Agata Eldring
  4. Świetlica szkolna oraz zajęcia korekcyjne:  Anna Biernacka (kl. I)
  5. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej: Agnieszka Domańska (kl. II)
  6. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej: Joanna Guérin (kl. III)

Nauczyciele klas IV-VIII

  1. Araszkiewicz Bolesław matematyka
  2. Barzyc Łukasz j. angielski
  3. Brzezicki Marek matematyka, wicedyrektor
  4. Ficowicz Katarzyna geografia
  5. Gajkowska-Przybysz Magdalena praca technika, muzyka, świetlica szkolna
  6. Guerin Stephane j. francuski
  7. Jędrzejczak Marcin j. polski
  8. Kalisztan Łukasz wychowanie fizyczne
  9. Kapusta Wojciech prefekt, religia
  10. Krysiak Magdalena j. polski
  11. Kryszczyńska Małgorzata j. polski
  12. Kurek Michał fizyka
  13. Laskowska Teresa pedagog
  14. Łoś Marta przyroda
  15. Mierzejewski Paweł informatyka
  16. Musiał Justyna j. włoski
  17. Ołdak Eliza j. angielski
  18. Ołownia-Sarna Agata chemia
  19. Stylińska Daria psycholog, wychowanie do życia w rodzinie
  20. Roguska Dorota j. angielski
  21. Staniak Monika j. angielski
  22. Tyburski Marek historia, wiedza o społeczeństwie
  23. Witosławska-Dyniewicz Irena praca technika
  24. Wójtowicz Piotr j. angielski
  25. Zawiślak Aleksandra wychowanie fizyczne

Pracownicy administracyjni:

Sekretarz szkoły: Ewa Sowińska

Konserwator: Artur Sowiński

Konserwator: Michał Bin

Kuchnia:

Teresa Pazio

Aneta Kowalska

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl