Kadra michalickich szkół

Dyrektor ks. Grzegorz Sprysak CSMA

Wicedyrektor Marek Brzezicki

Prefekt ks. Wojciech Kapusta CSMA

Psycholog  Beata Misztal

Pedagog szkolny Teresa Laskowska

Nauczyciele uczący w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym:

  1. Araszkiewicz Bolesław – matematyka
  2. Barzyc Łukasz – j. angielski
  3. Bin Dorota – j. angielski
  4. Brzezicki Marek – wicedyrektor, matematyka
  5. Chruścicki Andrzej – matematyka
  6. Donat-Kopiczyńska Barbara – religia, j. francuski
  7. Ficowicz Katarzyna – geografia
  8. Guerin Stephane – j. francuski
  9. Jędrzejczak Marcin – j. polski,
  10. Kalisztan Łukasz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  11. Kapusta Wojciech – prefekt, religia
  12. Kryszczyńska Małgorzata – j. polski
  13. Kurek Michał – fizyka
  14. Łoś Marta – biologia, przyroda
  15. Łucjan Jolanta – biologia
  16. Mierzejewski Paweł – informatyka
  17. Misztal Beata – wychowanie do życia w rodzinie
  18. Musiał Justyna – j. włoski
  19. Ołdak Eliza – j. angielski, j. francuski
  20. Ołownia-Sarna Agata – chemia
  21. Pastuszak Małgorzata – j. polski
  22. Rostek-Sobańska Hanna – j. polski, filozofia
  23. Sprysak Grzegorz – dyrektor, religia
  24. Tyburski Marek – historia, wiedza o społeczeństwie
  25. Witosławska-Dyniewicz Irena – podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce
  26. Zawadzka Anna j. łaciński, historia i społeczeństwo
  27. Zawiślak Aleksandra wychowanie fizyczne

Nauczyciele uczący w Katolickiej Szkole Podstawowej:

  1. Araszkiewicz Bolesław – matematyka
  2. Barzyc Łukasz – j. angielski
  3. Biernacka Anna – edukacja wczesnoszkolna, plastyka
  4. Bin Dorota – j. angielski
  5. Brzezicki Marek – matematyka, wicedyrektor
  6. Domańska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  7. Donat-Kopiczyńska Barbara – religia, j. francuski
  8. Eldring Agata – zajęcia świetlicowe
  9. Gajkowska-Przybysz Magdalena – muzyka, technika, zajęcia świetlicowe
  10. Guérin Joanna – edukacja wczesnoszkolna
  11. Guérin Stephane – j. francuski, szachy
  12. Jędrzejczak Marcin – j. polski
  13. Kalisztan Łukasz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  14. Kapusta Wojciech – prefekt, religia
  15. Kryszczyńska Małgorzata – j. polski
  16. Kurek Michał – fizyka
  17. Laskowska Teresa – wychowanie do życia w rodzinie
  18. Łoś Marta – biologia, przyroda
  19. Mazurek Anita – zajęcia świetlicowe
  20. Mierzejewski Paweł – informatyka
  21. Misztal Beata – religia
  22. Musiał Justyna j. włoski
  23. Ołdak Eliza – j. angielski, j. francuski
  24. Ołownia-Sarna Agata – chemia
  25. Pastuszak Małgorzata – j. polski
  26. Staniak Monika (Renata) – j. angielski, zajęcia świetlicowe
  27. Tyburski Marek – historia, wiedza o społeczeństwie
  28. Witosławska-Dyniewicz Irena – technika
  29. Zawiślak Aleksandra – wychowanie fizyczne
  30. Żołądek Aneta – geografia

Pracownicy administracyjni:

Sekretarz szkoły: Ewa Sowińska

Konserwator: Artur Sowiński

Konserwator: Michał Bin

Kuchnia:

Teresa Pazio

Aneta Kowalska

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content