Zajęcia prawnicze

liceum

Zajęcia prawnicze w ramach projektu “Adwokaci przeciwko przemocy”. Ciekawie i konkretnie. Dziękujemy Pani adwokat Marcie Skrzymowskiej.

Możliwość komentowania Zajęcia prawnicze została wyłączona 16 lutego 2024 /

Niezwykłe życie podwodnych zwierząt

15 lutego uczniowie klas 1A, 1B oraz 2B KSP udali się do MCER na muzyczny spektakl o podwodnych zwierzętach. Widowisko było bardzo pouczające – czy wiedzieliście, że ośmiornica ma 9 mózgów i 3 serca? A najstarszy żółw miał 187 lat? My już wiemy 🙂 Dodatkową ,,atrakcją” była podróż autobusem komunikacji miejskiej.

Możliwość komentowania Niezwykłe życie podwodnych zwierząt została wyłączona 16 lutego 2024 /

W przeddzień wspomnienia św. Walentego, patrona zakochanych, w naszej szkole funkcjonowała poczta walentynkowa. Uczniowie z klas 1-4 mogli wyrazić swoją sympatię swoim kolegom, koleżankom oraz nauczycielom. Poczta cieszyła się dużym zainteresowaniem, a same liściki były niezwykle sympatycznym gestem.

Możliwość komentowania Walentynki została wyłączona 16 lutego 2024 /