Konkurs wokalny- cztery pory roku Wiosna

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

5 kwietnia uczniowie KSP wzięli udział w konkursie wokalnym Cztery pory roku – wiosna organizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 w Markach.
Klasy młodsze I-II reprezentowali: Jagna Kryczka, Karol Rodkiewicz, Łucja Cuprzyńska, Karol Wójcik, klasy IV-VI : Mieczysław Mierzejewski, Julia Bojanowska i Urszula Janicka.
Pomimo dużej konkurencji udało nam się wrócić ze statuetkami i wyróżnieniami. Bez konkurencyjnie pierwsze miejsce zajęła Julia Bojanowska w kategorii klas IV-VI , wśród klas I-III Jagna Kryczka zajęła III miejsce. Wyróżnienia otrzymali Łucja Cuprzyńska i Mieczysław Mierzejewski. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami. Gratulujemy wszystkim odwagi i życzymy dalszych sukcesów.

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content