Materiały dla Rodziców – wsparcie powrotu do szkół. Zachęcamy do pobrania i czytania

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: podstawowa

Aby wesprzeć uczniów, nauczycieli i rodziców w powrocie do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach, Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało wykaz pomocnych materiałów edukacyjnych. Będę one wsparciem w pracy z dziećmi i młodzieżą po długotrwałym okresie kształcenia na odległość oraz trudną sytuacją pandemiczną. Wśród materiałów dostępnych na stronach internetowych MEiN, ORE i kuratoriów oświaty znalazły się m.in. publikacje i poradniki. 

Zachęcamy do korzystania z materiałów. Są one dostępne na stronie. 

https://drive.google.com/drive/folders/1QR3tdGsj52H3rRlQXpOTYHjo9AMJEWjz
 

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content