Warsztaty – smutek bez dna

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum

5 grudnia o godzinie 18.30 odbędą się warsztaty dla Rodziców. Chętne osoby zapraszamy do zapisów.

Tematem spotkania będzie Smutek bez dna. Czyli czy każdy smutek to depresja?

W trakcie spotkania poruszmy bardzo ważny temat jakim jest przeżywanie smutku u nastolatków. Z czym wiąże się smutek i czy każdy smutek prowadzi do depresji ? Jakie są symptomy niepokojące ? Po czym poznać, że to już może być zaburzenie depresyjne? Czy każda depresja nastolatka może prowadzić do samobójstwa? Jak wzmacniać dziecko w kryzysie? Jak kształtować poczucie wartości u dziecka? To tylko niektóre pytania, na które znajdziemy odpowiedź w trakcie warsztatów.

Warsztaty prowadzi Pani Daria Stylińska szkolny psycholog

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content