Przypominamy, że we wtorek po feriach w naszej szkole będziemy przeżywać dzień poświęcony naszemu patronowi bł. ks. Bronisławowi Markiewiczowi. Poniżej możecie pobrać pliki, które mogą okazać się bardzo pomocne podczas rywalizacji na temat wiedzy o ks. Markiewiczu.

Możliwość komentowania Dzień Patrona została wyłączona 4 lutego 2019 /

Sobotni spacer po lesie

26 Sobota, 8:00. Cel – spacer po lesie w warunkach zimowych. Zadanie rozpalenie ogniska w warunkach zimowych i herbatka “leśna” ugotowana ze śniegu. Pyszności!

Możliwość komentowania Sobotni spacer po lesie została wyłączona 4 lutego 2019 /

Wspólny wyjazd KSP I KLO na łyżwy

liceum podstawowa

25 Stycznia obie szkoły wybrały się na zorganizowaną przez Panią Aleksandrę, naszą wuefistkę, wycieczkę na Stadion Narodowy.
Zdjęcia: Tomasz Bławdziewicz i Paweł Mierzejewski

Możliwość komentowania Wspólny wyjazd KSP I KLO na łyżwy została wyłączona 4 lutego 2019 /