Przyjemne z pożytecznym

liceum

Dziś uczniowie klas maturalnych mieli okazję uczestniczyć w spektaklu “Fraszki Pieśni Treny.” Wygodniej i szybciej się ogląda niż czyta szczególnie, że “słowo na M” i maj coraz bliżej.

Możliwość komentowania Przyjemne z pożytecznym została wyłączona 26 września 2022 /

Teatr Rampa ,,Niekończąca się historia”

21 września uczniowie klas 2 i 3 KSP wyruszyli na spektakl w teatrze Rampa. Dodatkową atrakcją dla wielu uczniów był przejazd komunikacją miejską 🙂 Nienagannie ubrani, jak przystało na uczniów naszej szkoły, wspólnie obejrzeliśmy spektakl oparty na legendarnej ,,Neverending story”. Towarzyszyli nam ks. Kazimierz oraz s. Renata.

Możliwość komentowania Teatr Rampa ,,Niekończąca się historia” została wyłączona 26 września 2022 /

Wspomnienia z wakacji klasy 3 KSP

Temat zawsze aktualny, bo w każdej w chwili można do niego wrócić. Pozbieraliśmy nasze wspomnienia i stworzyliśmy z nich galerię.

Możliwość komentowania Wspomnienia z wakacji klasy 3 KSP została wyłączona 26 września 2022 /