Przejście trasy

liceum

Już za miesiąc DKDK czyli Dosyć Konkretna Droga Krzyżowa (http://dkdk.liceumwmarkach.pl/).

W najbliższą niedzielę grupa śmiałków i pies (Oktan) wybiera się na oględziny trasy.
Będą nogi bolały. Będą.

Możliwość komentowania Przejście trasy została wyłączona 28 lutego 2023 /

Dziewczyny też kodują

liceum

Poprzedni wpis ukazywał uczniów trzeciej klasy, którzy łączą analogowy czujnik temperatury i ciśnienia z cyfrowym odczytem. Uczniowie klasy drugiej na fakultecie informatycznym odkrywają jak sterować wyświetlaczem LED. Idąc ulicą i widząc np. reklamę mają uśmiech na ustach, który mówi: “wiem jak działa” i “też tak potrafię”. W fakultecie uczestniczą dwie dziewczyny.

Możliwość komentowania Dziewczyny też kodują została wyłączona 28 lutego 2023 /

Fakulatywnie informatycznie

liceum

Uczniowie liceum wybierają jedną z propozycji fakultetów. Jednym z nich jest fakultet na którym można się nauczyć programowania w Pythonie. Uczą się programowania nie tylko na komputera stacjonarne, ale również Internet rzeczy. Korzystają z emulatora Malinki – małego komputerka Raspberry Pi. Trwają prace nad stacją pogodową.

Możliwość komentowania Fakulatywnie informatycznie została wyłączona 28 lutego 2023 /

Nabożeństwa Wielkiego Postu

liceum podstawowa

Jak w każdym roku zapraszamy wszystkich chętnych (a najszczególniej przygotowujących się do Pierwszej Komunii i Bierzmowania), na nabożeństwa wielkopostne w naszej szkolnej kaplicy.

Każdy poniedziałek Wielkiego Postu o 7:15 GORZKIE ŻALE

Każdy piątek Wielkiego Postu o 7:15 DROGA KRZYŻOWA

Ze względu na charakter nabożeństw liczymy na liczny udział Służby liturgicznej.

Możliwość komentowania Nabożeństwa Wielkiego Postu została wyłączona 28 lutego 2023 /