Odbiór świadectw maturalnych

liceum

Świadectwa maturalne (tegoroczni absolwenci), aneksy do świadectw maturalnych lub informacje o wyniku matury (absolwenci z poprzednich lat) będzie można odebrać w sekretariacie szkoły od piątku 7 lipca w godzinach 10:00 – 15:00. Wyżej wymienione dokumenty należy odebrać osobiście (w przypadku niepełnoletniego maturzysty może to zrobić także rodzic). Ewentualnie może to zrobić osoba upoważniona. Poniżej można pobrać wzór upoważnienia.

Uwaga! Rodzice pełnoletnich maturzystów, aby odebrać świadectwo maturalne swojego dziecka także potrzebują upoważnienia.

Możliwość komentowania Odbiór świadectw maturalnych została wyłączona 30 czerwca 2023 /

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Od czwartku 6 lipca w sekretariacie szkoły w godzinach 10:00 – 15:00 nasi ósmoklasiści lub ich rodzice będą mogli odebrać zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Natomiast już od poniedziałki 3 lipca po zalogowaniu do ZIU za pomocą danych przekazanych na zakończeniu roku szkolnego będzie można sprawdzić swoje wyniki w Internecie.

Możliwość komentowania Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty została wyłączona 30 czerwca 2023 /