Pomoc dla naszych Gości. Dziękujemy!

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa
wiadomość szkoły: wiadomości

Miło jest patrzeć jak Dima z dumą w nowych spodniach, butach, z nowym plecakiem (dziękujemy maturzystom) pędzi na lekcje. Przy śniadaniu powiedział: „Ciekawe czy ktoś mi uwierzy, że mieszkam w szkole”. Dima przyjechał do nas we wtorek po północy, a już w środę o 8 uczestniczył w lekcjach ze swoimi rówieśnikami.

Szanowni Państwo we wtorek w okolicach północy przyjęliśmy pierwszych uchodźców z Ukrainy. W środę ks. dyrektor o godz 9:00 wysłał prośbę o wsparcie dla uchodźców z konkretnymi potrzebami. Do godziny 11-tej zostaliśmy zapewnieni przez rodziców wyrażających chęć pomocy o dostarczeniu wszystkich potrzebnych rzeczy z listy do wieczora. Pan Michał odebrał ok. 130 połączeń telefonicznej od zainteresowanych pomocą. Ostatnia paczka została dostarczona o godz. 21:30 – po raz kolejny nasi Rodzice nas nie zawiedli! Część rodziców zwróciła się z prośbą o kontakt w pierwszej kolejności podczas kolejnej zbiórki dla uchodźców, którzy przebywają na terenie naszych szkół.

Dziękujemy za okazane serce i szczodrość.

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content