Światowe Dni Młodzieży

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: wiadomości

Dzisiejszego popołudnia w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie młodych pragnących wyjechać na najbliższe Światowe Dni Młodzieży do Lizbony (sierpień 2023 r.). Spotkania będą odbywały się, począwszy od marca, raz w miesiącu, aby móc lepiej zrozumieć istotę i wyjątkowość tego wydarzenia. Dzisiaj chętni uczniowie posłuchali świadectwa ze Światowych Dni Młodzieży w Panamie (2019 r.) od jednej z uczestniczek oraz wzięli udział w grze terenowej na temat portugalskiego koguta z Barcelos.

Zostały ostatnie chwile na podjęcie decyzji o wyjedzie na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii. Zapraszamy na spotkanie już na miesiąc. 
Koordynatorem jest nasz absolewnt Mikołaj Kupiec który szkole ukończył 2018.

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content