Klo jak w Rio

wiadomości

Godzina 7.00 wyjazd z Marek. Licealiści i Pan Marek – wychowawca oraz ks. Grzegorz. Mały busik, ale za to mercedes. Długi wyjazd przez Marki i Warszawę. Poniedziałek. W końcu wyjazd na autostradę. Jedzie się dobrze aż tu nagle jak rypnęło. Guma. Kierowca powiedział, że drugi raz w życiu złapał kapcia w autobusie. Po wymianie koła jedziemy dalej. Po 14 jesteśmy w Świebodzinie. Zakwaterowanie, obiad i idziemy zwiedzać. Najpierw do ogromnej figury Jezusa. Marsz w jedną stronę około 4 km. Tyle samo z powrotem. Trzeba powiedzieć, że figura robi wrażenie.
Później duże zakupy (40 jajek, kilogram pieczarek, fasola i jeszcze cały pełen koszyk specjałów). To na kolacje. Po powrocie do miejsca noclegu wspólnie pichcimy kolację. Pięknie pachniała, a smakowała jeszcze lepiej.
Po kolacji rozmowy i jakiś film. Jutro dużo chodzenia po bunkrach i paintball.

Możliwość komentowania Klo jak w Rio została wyłączona 5 października 2015 /

KLO wyjechało

wiadomości

Czy istnieje Liceum, które jako szkoła pomieści się w busie? Tak. Jest ono w Markach. Całe Katolickie Liceum wraz z Prefektem i Wychowawcą wyjechało na swój integracyjny wyjazd. Po miesiącu ciężkiej pracy należy się odpoczynek. Jak donoszą wieści szkoła dotarła do miejsca noclegowego. Po obiedzie rozpocznie swoje turystyczne podboje.

wyjazdkloX2015 (1) wyjazdkloX2015 (2) wyjazdkloX2015 (3) wyjazdkloX2015 (5) wyjazdkloX2015 (6) wyjazdkloX2015 (7) wyjazdkloX2015 (8)

Możliwość komentowania KLO wyjechało została wyłączona 5 października 2015 /