Nowa nagroda dla dla uczniów z KLO

wiadomości

Odznaka Brązowej, Srebrnej lub Złotej  Włóczni św. Maurycego w KLO  jest przyznawana uczniom KLO za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia 4,75 lub powyżej) i co najmniej bardzo dobre zachowanie. Brązowa Włócznia przyznawana jest uczniom, którzy raz w czasie nauki w KLO uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem. Srebrna Włócznia przyznawana jest uczniom, którzy dwa razy w czasie nauki w KLO uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem oraz Złota Włócznia przyznawana jest uczniom, którzy przez trzy lata nauki w KLO uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem. Uczniowie odznaczeni Złotą Włócznią umieszczeni będą na tablicy w KLO oraz na szkolnej stronie internetowej. Uroczyste wręczenie Brązowej Odznaki Włóczni św. Maurycego odbędzie się 23 czerwca 2016 r.

wlocznia Maurycy KLO

Możliwość komentowania Nowa nagroda dla dla uczniów z KLO została wyłączona 21 czerwca 2016 /

Pierwsza Rada Klasyfikacyjna w KLO

wiadomości

20 VI 2016 r. odbyło się posiedzenie Klasyfikacyjnej Rady Pedagogicznej. W tym roku wszyscy nasi uczniowie z KLO otrzymali promocję do następnej klasy.W tym roku szkolnym została ustanowiono nowa nagroda dla uczniów, którzy kończą rok szkolnym ze świadectwem z wyróżnieniem. Jest to Odznaka: Brązowej, Srebrnej lub Złotej Włóczni św. Maurycego. Pierwszy raz odznakę przyznano trzem uczniom z KLO.

radaklo2016

Możliwość komentowania Pierwsza Rada Klasyfikacyjna w KLO została wyłączona 21 czerwca 2016 /