Wolontariat cd.

gimnazjum podstawowa

Wolontariusze zrealizowali kolejną akcję, do jakiej przygotowywali się dłuższy czas, a więc św. Mikołaj dla dzieci z Domu Dziecka. Już po raz kolejny uczestniczyliśmy w akcji organizowanej przez Dom Dziecka w Warszawie, która polegała, że dzieci pisały listy do św. Mikołaja, a nam po cichu udało się zrealizować ich marzenia. Dostaliśmy listy od czworga dzieci i właśnie dla nich przygotowaliśmy paczki. Wszystkie kolorowo zapakowane, zostały zawiezione na miejsce. Było dużo radości we wspólnym kupowaniu prezentów razem z Wolontariuszami.
Za czas i zaangażowanie dziękuję tym, którzy wzięli udział w akcji.
Daria Pietrzak

Możliwość komentowania Wolontariat cd. została wyłączona 13 grudnia 2017 /

Szachy po francusku

Uczniowie kl. I KSP na zajęciach szachowych prowadzonych przez pana. Stephane Guerin.

Możliwość komentowania Szachy po francusku została wyłączona 13 grudnia 2017 /

Klasa pierwsza KSP również aktywnie i radośnie przeżywa czas adwentu

Codziennie odkrywamy kopertę z numerem dnia, w której znajduje się intencja. Każdego dnia inna. Modlimy się za siebie nawzajem, za dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły oraz inne osoby. Pragniemy ten wyjątkowy czas przeżyć, oddając naszą modlitwę tej osobie, której imię i nazwisko znajduje się w kopercie.
Pomaga nam w tym nasz klasowy wieniec adwentowy.

Aneta Iwańska

Możliwość komentowania Klasa pierwsza KSP również aktywnie i radośnie przeżywa czas adwentu została wyłączona 13 grudnia 2017 /