Szkolna Wigilia

liceum podstawowa

Zdjęcia wykonane przez członków koła fotograficznego KSP, podczas corocznej uroczystej wigilii szkolnej:

Możliwość komentowania Szkolna Wigilia została wyłączona 20 grudnia 2017 /

Klasa pierwsza w teatrze

W pierwszej klasie codziennie dzieje się coś ciekawego. W ubiegły piątek wybraliśmy się do teatru LALKA na spektakl “SZOPKA KRAKOWSKA”. Było ciekawie, pouczająco i wzruszająco. W przerwie spektaklu mieliśmy czas na ukulturalnienie swojej osobowości poznając nowe książki dostępne w teatralnej kawiarence.

Aneta Iwańska

Możliwość komentowania Klasa pierwsza w teatrze została wyłączona 20 grudnia 2017 /

Nocowanie w szkole najmłodszych uczniów

W ubiegłym tygodniu ze środy na czwartek klasa pierwsza KSP po raz pierwszy nocowała w szkole. Było wiele wrażeń: zabawy, gry, warsztaty artystyczne, podczas których dzieci malowały bombki, nocne wyjście na dwór z latarkami w poszukiwaniu przygody, a także wspaniała pizza dostarczona przez samego Księdza Dyrektora Grzegorza Sprysaka. Uwieńczeniem wieczoru był seans filmowy, podczas którego odwiedziliśmy Narnię. Ten wieczór był dłuuugi. Jednak mimo krótszego niż zwykle snu wszyscy byli zadowoleni. Następny dzień w szkole pierwszaki przetrwały bardzo dzielnie. Już planujemy kolejne nocowanie.

Aneta Iwańska

Możliwość komentowania Nocowanie w szkole najmłodszych uczniów została wyłączona 20 grudnia 2017 /