Matura 2019

liceum

Przepisów na zdanie matury jest wiele, sposobów na magiczne przyswojenie wiedzy sporo. Ciekawym, acz dość ryzykownym sposobem jest użycie książki jako poduszki. Ponoć wiedza sama w nocy wchodzi do głowy. Chyba nikt nie potraktował tego poważnie, i wszyscy przyszli na czas – wyspani i z wiedzą zdobytą w tradycyjny sposób.

Możliwość komentowania Matura 2019 została wyłączona 6 maja 2019 /

ZUCHy z 1 i 2 klasy KSP

“Konkurs Zuch (test zintegrowany) polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.”

Możliwość komentowania ZUCHy z 1 i 2 klasy KSP została wyłączona 6 maja 2019 /

Jeden z dziesięciu

gimnazjum liceum podstawowa

Tuż prze majówką odbył się coroczny turniej jeden z dziesięciu, związany z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja jak podaje The Students of KLO, oficjalnym facebookowy

Możliwość komentowania Jeden z dziesięciu została wyłączona 6 maja 2019 /

Wizyta najmłodszych w Manufakturze cukierków

podstawowa wiadomości

Dzieci z klasy I i II pojechały na wycieczkę do Manufaktury cukierków w Warszawie. Dzieci zobaczyły jak przebiega proces tworzenia cukierków. Każdy samodzielnie wykonał kolorowego lizaka. Potem spacerkiem, oglądając zabytki i ciesząc się wiosną przeszły na Starówkę. Wycieczkę zakończyła zabawa na placu zabaw. Zmęczeni ale zadowoleni wszyscy wrócili do szkoły na pyszny obiad.

A. Domańska

Możliwość komentowania Wizyta najmłodszych w Manufakturze cukierków została wyłączona 6 maja 2019 /