Szachowi mistrzowie

Uczniowie klas 1-3 w trakcie obowiązkowych zajęć szachowych z panem Stefanem. Wśród nich są prawdziwe ,,szachowe perełki”. Niejeden z nich marzy o zdobyciu tytułu arcymistrza szachowego.

Możliwość komentowania Szachowi mistrzowie została wyłączona 9 czerwca 2021 /

Przygoda, przygoda…

8 czerwca klasy : 2,3,4 KSP odwiedziły Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Następnie na chwilę uczniowie zagościli w Puszczy Kampinoskiej aby potem udać się na pieczenie przepysznych kiełbasek. W leśnym ośrodku hasając po lesie  z ochotą rozwiązywali zagadki o zwierzętach i zadowoleni wrócili do szkoły.

Test i zdjęcia: A.D.

Możliwość komentowania Przygoda, przygoda… została wyłączona 9 czerwca 2021 /

Iron Man rozdał nagrody

liceum podstawowa wiadomości

Dzisiaj po raz kolejny przybył do naszej szkoły Iron Man, który tym razem rozdał nagrody laureatom ostatniego facebookowego konkursu.

Pierwsze miejsce zdobył Kamil z klasy ósmej, który jako pierwszy odpowiedział poprawnie. Wyróżnienie zdobyli Maciej z drugiej licealnej za odpowiedź najbliższą poprawnej i Ola z klasy czwartej za najbardziej kreatywną odpowiedź.

Możliwość komentowania Iron Man rozdał nagrody została wyłączona 9 czerwca 2021 /