Jan Pietrzak w Michalickich Szkołach w Markach

wrzucone: wiadomość szkoły: wiadomości

27 X 2015 r.w  ramach spotkań z „ciekawym człowiekiem” uczniowie z KG i KLO mieli okazję spotkać się z p. Janem Pietrzakiem, który barwnymi opowieściami połączonymi z wykonywaniem pięknych pieśni patriotycznych wprowadzał uczniów w wydarzenia historyczne. Także opowiadał różne anegdoty z okresu komunizmu. Salwy śmiechu naszych uczniów potwierdzały, że z głupoty zawsze można się śmiać, a niektóre opowieści z poprzedniego okresu (PRL-u) stały się nieśmiertelne. W pewnym momencie cała sala śpiewała „Żeby Polska…” Wzruszenie, łzy, śmiech i zaduma – to najkrótsze podsumowanie spotkania. Podziękowania dla p. Laskowskiej i p. Barzyca za koordynację tego przedsięwzięcia.

 

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content