I Śródsemestr – podsumowanie

wiadomości

12 XI 2015 r. zgodnie z naszym szkolnym zwyczajem podsumowaliśmy I śródsemestr, którego celem jest diagnoza osiągnięć naszych uczniów z klas pierwszych, kontrola tych, którzy odbywają już naukę oraz spotkanie nauczycieli z rodzicami. Podczas rady mogliśmy także uczcić naszych nauczycieli: p. Marcina i p. Katarzynę, składając im życzenia.

radaXI20156 radaXI20155 radaXI20154 radaXI20153 radaXI20152 radaXI20151

Możliwość komentowania I Śródsemestr – podsumowanie została wyłączona 14 listopada 2015 /

Listopadowa wywiadówka ze wsparciem Harcerzy

wiadomości

12 XI 2015 r. z racji zakończenia I-ego śródsemestru, po wyczerpującej i owocnej radzie nauczyciele spotykali się z rodzicami naszych uczniów. Przy tej okazji członkowie harcerzy (u nas prym wiedzie p. Beczek) w klasach prezentowali swoje osiągnięcia, zachęcając przez rodziców naszych uczniów do zasilania tego zacnego grona.

radaXI20157

Możliwość komentowania Listopadowa wywiadówka ze wsparciem Harcerzy została wyłączona 14 listopada 2015 /

Sztandar Byłych Wychowanków

wiadomości

12 XI 2015 r. w naszych michalickcih szkołach w Markach miała miejsce podniosła i trochę smutna uroczystość. Stowarzyszenie Byłych Wychowanków i Przyjaciół Michalickcich Szkół (prezesem jest obecnie p. J. Grabowski, a sekretarzem I. Chodaniecka) w uroczystej formie przekazali jako depozytariuszom naszym szkołom swój sztandar. Z czasem, mamy taką nadzieję nasi absolwenci już po ukończeniu edukacji zasilą to niestety wymierające grono. Ze względu na przerwę niemal pięćdziesięciu lat w prowadzeniu szkół, Stowarzyszenie bardzo się skurczyło. Widok wyprowadzającego sztandaru jest smutnym zjawiskiem jednak mamy nadzieję, że w przyszłości uda się w nowej formie odtworzyć to zacne grono.

bwych5 bwych4 bwych3 bwych2 bwych1

Możliwość komentowania Sztandar Byłych Wychowanków została wyłączona 14 listopada 2015 /

Szkolna Niepodległość

wiadomości

12 XI 2015 r. pod przewodnictwem p. M. Sobieszczańskiego wraz ze współorganizatorami p. T.Laskowską i p. Ł. Barzycem świętowaliśmy kolejną rocznicę odzyskania Niepodległości. W swoim przemówieniu p. Sobieszczański podkreślił, że odzyskanie Niepodległości tzn. wolności było “jak łyk świeżej wody po okresie suszy. Nasza szkoła uczciła to wydarzenie śpiewem pieśni patriotycznych. W tym dniu Dyrektor przekazywał uczniom Polską Flagę, którą każda z klas uroczyście zawieszała w swoich salach.

niepkgkl020155 niepkgkl020154 niepkgkl020153 niepkgkl020152

Możliwość komentowania Szkolna Niepodległość została wyłączona 14 listopada 2015 /