Międzyszkolny Konkurs Historyczny

liceum

Finału Międzyszkolnego Konkursu Historycznego w Radzyminie z okazji 160 rocznicy Powstania Styczniowego. Przedstawiciele naszego liceum zajęli trzecie miejsce. Nie ma co czarować – dwie pierwsze drużyny były “niedoścignione”.

Gratulacje dla: Kamil Biernacki, Maciej Mazur i Mateusz Gędek.

W czasie pracy na tekstami źródłowymi czas umila głos naszej uczennicy Leny Wardakowskiej. Można zobaczyć pod linkiem: https://fb.watch/j0tBfd0O1Y.

Możliwość komentowania Międzyszkolny Konkurs Historyczny została wyłączona 2 marca 2023 /

Wyniki finału debat

liceum

Finał Ligi Debat Oksfordzkich za nami. Debata pomiędzy IV a a klasą III a zakończyła się wygraną klasy czwartej. Mówcą debaty został Karol Błach.

Debata była bardzo wyrównana.

Możliwość komentowania Wyniki finału debat została wyłączona 2 marca 2023 /

Finał debat

liceum

W szkole trwa finał Ligi Debat Oksfordzkich. Temat: Sztuczna inteligencja jest zagrożeniem dla cywilizacji. Emocje ogromne, dyskusja rzeczowa i ciekawa. Kto wygrał? O tym wkrótce. Jeszcze walczą czwartoklasiści z trzecioklasistami.

Możliwość komentowania Finał debat została wyłączona 2 marca 2023 /